Gedroogde worst met knoflook
Droge worst met knoflook - Saucisson ail
Een klassieke worst met de volle smaak van knoflook. Een van de best verkochte worsten. Bestel per hele doos van 5 kg en ontvang flinke korting!
Lees de volledige productomschrijving
Samenstelling Franse worst knoflook
De knoflookworst is een van de best verkochte worsten. Een heerlijke stevige en klassieke smaak van knoflook.
Alle droge worsten zijn gemaakt op basis van varkensvlees, m.u.v. de runderworsten. De worsten worden handmatig gevuld en zijn omhuld door een natuurlijke varkensdarm. Hierdoor kan de buitenkant ook worden opgegeten. Vervolgens gaan de droge worsten naar een rijpingskamer voor 3-5 dagen. Tot slot verhuizen de worsten naar een grote cel et een temperatuur van 16-20 graden, waar ze ongeveer 6 weken hangen om te drogen.
Schimmel op de worst:
Er kan een laag groene, blauwe schimmel op de worst zitten. Deze schimmel kan geen kwaad en kan gewoon worden opgegeten. De schimmel zorgt voor de houdbaarheid van het product.
Houdbaarheid van de droge worsten:
Buiten de koeling zijn de droge worsten twee maanden houdbaar. Dichte dozen kunnen het best bewaard worden in de koeling bij een temperatuur van 4 graden. Hierdoor blijven de worsten lekker zacht.
Allergenen:
De worsten bevatten geen schadelijke geur-, kleur- en smaakstoffen. Alle droge worsten bevatten geen gluten, behalve de gebakken ui. Deze bevatten wel gluten. De gedroogde worsten bevatten lactose. Ook kunnen er sporen van noten in alle Franse worsten zitten.
De Worst Groothandel is de specialist in import van droge worst. Met meer dan 35 soorten droge worst uit o.a. Frankrijk.